Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Lora

Przemiła marmurkowa koteczka, zaczepiona, wysterylizowana, odrobaczona.
Jest raczej spokojna chociaż lubi się bawić. Toleruje inne koty. Koteczka została przygarnięta przez pracownicę jednej z firm w Warszawie. Siedziała sobie w biurze, gdzie była dokarmiana i tam też przyprowadzała swoje kocięta. Po śmierci opiekunki karmienie kotów na terenie firmy przejęła jej koleżanka oraz inni pracownicy. Nikt jednak nie zdecydował się przygarnąć tej miłej koteczki.
W wyniku naszych działań wszystkie koty w tej firmie zostały wysterylizowane.
Marmurka okazała się przemiłą, przymilną koteczką, która garnie się do ludzi, mruczy, Uwielbia głaskanie, siedzenie na kolanach.

Uszatka

Uszatka jest młodą koteczką, znalezioną na Żoliborzu, w dzielnicy willowej.

Została wysterylizowana w listopadzie 2005, zaszczepiona i odrobaczona. Koteczka miała rany na uszach i postanowiałam jej nie wypuszczac przed wyleczeniem jej uszek.
Smarowanie maścią przyniosło dobry skutek i wkrótce uszka się wygoiły. Niestety futerko na brzegach uszek już nie odrosło. Prawdopodobnie było to odmrożenie.
Uszatka jest kocienką młodą, która bardzo lubi się bawić piłeczkami, lubi inne koty. Wobec ludzi jest trochę nieufna, nie lubi brania na ręce, ale za to uwielbia głaskanie i jest łagodna. Lubi głaskanie, mruczy i w nowym domu napewno stanie się miłą, przymilną koteczką.

 

Lora i Uszatka zamieszkały u miłej rodziny w Ursusie.

 

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.