Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

główne Lokalizator GPS dla kota z gumowa obudowa w kolorze czarnym z pudelkiem i karta SIMKoty to zwierzęta wyjątkowo charakterne, którym trudno narzucić ludzkie zasady. Chodzą własnymi ścieżkami, robią to, na co aktualnie mają ochotę i czasem naprawdę ciężko jest je upilnować. Ich osobowość nierzadko zależy od rasy. Przykładowo, koty Syjamskie są wyjątkowo gadatliwe, a Bengalskie energiczne, towarzyskie i wesołe. Koty rasy Maine Coon natomiast charakteryzuje łagodność i możliwość szybkiej adaptacji do otoczenia – więcej o tych wyjątkowych stworzeniach dowiesz się z artykułuhttps://bezpiecznarodzina.pl/rasy-kotow/kot-maine-coon.

 

Jednak niezależnie od tego, czy posiadasz zwierzę rasowe, czy Twój pupil to typowy dachowiec, z pewnością zależy Ci na tym, aby był on zdrowy, zadbany i przede wszystkim bezpieczny. I tu rodzi się pytanie – czy można mieć swojego kota zawsze na oku, nie martwić się o niego, kiedy długo nie wraca do domu, a w razie potrzeby szybko go odnaleźć? Z lokalizatorem GPS i dedykowaną aplikacją Bezpieczne Zwierzę nie tylko jest to możliwe, ale i wyjątkowo proste.

 

 

Lokalizator GPS dla kota – lekkie urządzenie, które pomoże Ci zlokalizować zwierzaka


Zastanawiając się nad wyborem lokalizatora, z pewnością trzeba zwrócić uwagę na jego wymiary. Urządzenie, które przyczepiane jest do obroży zwierzaka, nie powinno być za duże i za ciężkie. Nie może utrudniać Twojemu kotu normalnego funkcjonowania. Lokalizator GPS od Bezpiecznej Rodziny waży zaledwie 22 gramy i charakteryzuje się niewielkim rozmiarem. Dzięki temu Twój zwierzak nie poczuje, że ma przy sobie dodatkowe obciążenie.
Urządzenie dodatkowo zabezpieczone jest gumową obudową – wszystko po to, aby ochronić je przed zachlapaniem, czy wszelkimi uszkodzeniami. W połączeniu z dedykowaną aplikacją staje się ono doskonałym zabezpieczeniem przed zgubieniem Twojego ukochanego pupila.

 

widok aplikacji bezpieczne zwierzę z lokalizacją kota Dlaczego warto wybrać aplikację Bezpieczne Zwierzę?

Lokalizator GPS dla kota i dedykowana aplikacja Bezpieczne Zwierzę to pewność, że zawsze wiesz, gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. W swoim telefonie, w każdym momencie wygodnie sprawdzisz jednak nie tylko to, gdzie w danej chwili przebywa Twój kot.
W usłudze ustawisz strefy bezpieczeństwa, o których opuszczeniu, lub o powrocie do których dowiesz się natychmiast dzięki szybkim powiadomieniom. Historia lokalizacji pozwoli Ci sprawdzić, które miejsca Twoje zwierzę lubi najbardziej, a przycisk SOS umożliwi postronnej osobie, która znajdzie Twoją zgubę, powiadomienie Cię o tym, że zwierzak jest bezpieczny i czeka na powrót do domu. Chcesz jeszcze lepiej troszczyć się o swojego czworonożnego przyjaciela? Lokalizator i aplikacja z całą pewnością Ci to umożliwią.

Bezpieczna Rodzina – w trosce o to, co jest dla Ciebie najcenniejsze

Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna polska aplikacja, dzięki której możesz w pełni troszczyć się o to, co dla Ciebie najważniejsze – bliskie Ci osoby, zwierzęta, dom, czy cenne przedmioty. Nasze urządzenia i usługi to gwarancja spokoju i komfortu dla wszystkich, których pragniesz otoczyć jeszcze lepszą opieką. Zaufało nam już ponad 1 Milion Klientów, współpracujemy z największymi operatorami, takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile. Stawiamy na rozwój i nieustannie inwestujemy w rozwiązania związane z bezpieczeństwem. Dołącz do Bezpiecznej Rodziny i chroń z nami to, co dla Ciebie najważniejsze.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.