Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

główne 20210707110017 g0caf36efa548621f34dce56f06a7cf2a3246490b2f464b60e4cb6463a5c3ba8d4d37fef46cce7e1131c2b9cd1df89934e754e1b293f0ad5cac0b05155cb94bdc 1280.jpgKażdy czasami potrzebuje urlopu. Czasami zdarzają się także nagłe i nieprzewidziane sytuacje, kiedy trzeba wyjechać. Nie zawsze jest to możliwe z czworonożnym pupilem. Jeśli jednak komfort Twojego kota jest dla Ciebie ważny, rozwiązaniem jest hotel dla kotów w Warszawie. Tego typu miejsca zapewniają kompetentną opiekę dla czworonożnych przyjaciół, a warunki przypominają luksusowy hotel. Dzięki temu, że zapewniania jest profesjonalna opieka, koty są bezpieczne i łagodniej znoszą trudy rozłąki z właścicielem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat kociego hotelu w Warszawie, zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej. 

1. Hotel dla kotów Warszawa - na co zwrócić uwagę?

2. Koci hotel - kiedy się sprawdza?

3. Pensjonat dla kotów - zalety

4. Cennik hotelu dla kotów

c925f113d1de555c7d2fda7f3e3047b8

 

Hotel dla kotów Warszawa - na co zwrócić uwagę?

Jeśli interesuje Cię temat kociego hotelu w Warszawie, w naszym tekście znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat. Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie, na co zwrócić uwagę, wybierając takie miejsce jak hotel dla kotów w Warszawie. Dużą popularnością cieszą się miejsca, które działają jak domowy hotel. Co to oznacza? Właściciel przyjmuje zwierzęta w domu, w specjalnie dostosowanym do potrzeb kotów pomieszczeniu. Czworonogi mogą liczyć na domową opiekę i warunki, takie jakie zapewnia luksusowy hotel. Koty przebywające w mieszkaniach zaadaptowanych na hoteliki mają dobry nastrój i łagodniej znoszą rozłąkę z właścicielem. Tego rodzaju hotel dla kotów zapewnia troskliwą opiekę dla każdego kota. Zwykle jest w nim ograniczona liczba zwierząt, co również wpływa na komfort podopiecznych przebywających w domu. Jak wygląda pensjonat dla kotów w domu? Zwykle wydzielony jest specjalny pokój. Pokój ten jest dostosowany do potrzeb zwierząt, także każdy pupil jest tam bezpieczny. W hotelu dla kotów zwykle panują doskonałe warunki. Dzięki temu pobyt jest dla zwierzaka przyjemnością. 

Koci hotel - kiedy się sprawdza?

Kiedy sprawdza się koci hotel? Zawsze wtedy, kiedy planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą swojego pupila. Umieszczenie go w kocim hotelików sprawia, że będzie bezpieczny i otoczony troskliwą opieką. Dzięki temu możesz bez wyrzutów sumienia oddać się zasłużonemu wypoczynkowi. Czasami także zdarza się, że w wyniku nagłej sytuacji nie masz gdzie zostawić kota. Wtedy także sprawdzi się doskonale pensjonat dla kotów. Hotelik koci to także rozwiązanie w czasie, kiedy na przykład chorujesz i nie czujesz się na siłach i nie jesteś w stanie zająć się odpowiednio swoim kociakiem. Oddanie kota do hotelu na ten czas zaoszczędzi Ci stresu i wysiłku. A dzięki temu pupil będzie miał odpowiednią opiekę przez cały pobyt, a także zapewnione bezpieczeństwo. 

Pensjonat dla kotów - zalety

Jakie zalety posiada hotel dla kotów? Przede wszystkim hotel dla kotów to miejsce dedykowane czworonożnym pupilom. W tego typu hotelu to zwierzaki są najważniejsze. Niezależnie, czy wybierasz się na wakacje, czy szukasz hotelu z innego powodu, usługi oferowane przez domowe pensjonaty spełnią wymagania Twoje i Twojego kota. W pensjonacie zwierzaki mają zapewnioną nie tylko odpowiednią, troskliwą opiekę, ale także wiele rozrywki. 

Cennik hotelu dla kotów

Interesuje Cię cennik hotelu dla kotów? Ceny w dobrym hotelu dla kotów zaczynają się już od 40 zł, jeśli zapewniasz własną karmę. Z pewnością jest to rozsądna kwota, biorąc pod uwagę zakres opieki nad zwierzakiem. Ostateczna cena uzależniona jest od długości pobytu oraz tego, czy chcesz zakwaterować jednego, czy więcej kotów. 

 

 

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.