Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Popularność kota i jego stała obecność w życiu ludzi sprawiła, że język zaroił się od powiedzonek związanych z kotem. Wydaje się, że kot powinien kojarzyć się z przymilnością, spokojem, leniuchowaniem, spaniem, domową atmosferą czy dobrym macierzyństwem czego symbolem jest kotka. Mimo to przysłowia i powiedzonka (języka polskiego) wydają się negatywne, a raczej obrazują agresję człowieka w stosunku do kota. Anglikom kojarzy się kot raczej z domem. Choć np. w serialu Pan dzwonił, Milordzie, wredna córka milorda nazywana jest nie świnią, jak by było po polsku, lecz kotem. Poniżej lista kocich powiedzonek w różnych językach zebrane przez panią Monikę Sienkiewicz.

 

Podkategorie

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.