Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Popularność kota i jego stała obecność w życiu ludzi sprawiła, że język zaroił się od powiedzonek związanych z kotem. Wydaje się, że kot powinien kojarzyć się z przymilnością, spokojem, leniuchowaniem, spaniem, domową atmosferą czy dobrym macierzyństwem czego symbolem jest kotka. Mimo to przysłowia i powiedzonka (języka polskiego) wydają się negatywne, a raczej obrazują agresję człowieka w stosunku do kota. Anglikom kojarzy się kot raczej z domem. Choć np. w serialu Pan dzwonił, Milordzie, wredna córka milorda nazywana jest nie świnią, jak by było po polsku, lecz kotem. Poniżej lista kocich powiedzonek w różnych językach zebrane przez panią Monikę Sienkiewicz.

 

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.