Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Brit Veterinary karma weterynaryjna dla kotów

 

Każdemu opiekunowi czworonoga zależy na tym, aby zapewnić swojemu pupilowi długie i zdrowe życie. Podstawą jest tutaj odpowiednio zbilansowana dieta, dobrana do indywidualnych potrzeb Twojego czworonoga. Jeżeli Twój boryka się z problemami zdrowotnymi - konieczne będzie tutaj zadbanie nie tylko o podawanie odpowiednich leków, ale także zmiana dotychczasowego sposobu żywienia, jeżeli zostanie to zalecone zgodnie z sugestiami lekarza weterynarii.

Żywienie chorych kotów dorosłych

Brit Veterinary - karma weterynaryjna dla kotów

Nieswoiste zapalenie jelit, problemy z nerkami lub wątrobą? Postaw na odpowiednie żywienie!

Zaufaj specjalistom

Żywienie chorych kotów dorosłych

Jeśli opiekujesz się zwierzęciem, które ma problemy z wątroba, nerkami, albo jest po zabiegu operacyjnym - wówczas poza troskliwą opieką warto także przyjrzeć się dotychczasowemu sposobowi odżywiania. To zadanie należy powierzyć doświadczonemu lekarzowi weterynarii, który pomoże przygotować najlepszy schemat dla Twojego kota. Wśród wielu specjalistów polecaną marką jest Brit Veterinary Diet - TUTAJ znajdziesz wiele propozycji ze sprawdzonymi składami. Przy zmianie żywienia warto przystąpić do tej czynności stopniowo. W przeciwnym razie zwierzak może borykać się z nudnościami, bólami brzucha, a w konsekwencji - z biegunką czy wymiotami. Jeżeli zatem chcesz uniknąć tych przykrych dolegliwości - najpierw zacznij mieszać nową karmę z obecną. Skorzystaj z konsultacji lekarza weterynarii i bezwzględnie stosuj się do jego zaleceń, także w kontekście sugerowanej długości dotyczącej zmiany żywienia.

Jeżeli masz pod opieką kociego seniora - nieuniknionym procesem będzie gubienie przez niego zębów. Wówczas przyjmowanie karmy suchej będzie utrudnione jak i bolesne. Warto zatem pomóc swojemu pupilowi i stawiać raczej na saszetki i puszki. Szeroki wybór takich produktów znajdziesz TUTAJ.

Brit Veterinary - karma weterynaryjna dla kotó w

Brit Veterinary proponuje szeroką gamę karm dla zwierząt z różnymi schorzeniami. Pamiętaj jednak o tym, że taka weterynaryjna karma powinna być jednak zawsze dobrana zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii. Z reguły zasugerowanie jej wynika z analizy badań krwi lub diagnozy postawionej przez lekarza prowadzącego.

Dietetyczna karma pełnoporcjowa sprawdzi się dla otyłych kotów - problem nadwagi dotyczy przede wszystkim zwierząt po zabiegu kastracji i sterylizacji. Jeżeli zatem chcesz zmienić ten stan rzeczy - skonsultuj się z lekarzem weterynarii i opracuj plan działania dla Twojego pupila.

Nieswoiste zapalenie jelit, problemy z nerkami lub wątrobą? Postaw na odpowiednie żywienie!

Składniki przyjazne dla mikroflory jelita grubego, karma poprawiająca perystaltykę jelit o wysokiej wartości biologicznej, hydrolizowane białko łososia, kwasy tłuszczowe omega 3, suszone algi, witamina e wykazująca działanie przeciwzapalne - to wszystko stanowi przykład pożądanych składników, których warto doszukiwać się w dobrej jakości karmie. Optymalna zawartość błonnika to kolejny aspekt, na który należy zwrócić uwagę. Uznane na świecie marki przywiązują ogromną uwagę do szczegółowego komponowania niezbędnych składników.

Zaufaj specjalistom

Jako troskliwy opiekun czworonoga z pewnością chcesz zapewnić mu jak najlepsze warunki do życia. Właściwe i szyte na miarę żywienie to podstawa do zachowania zdrowia. Jeżeli Twój zwierzak boryka się z problemami zdrowotnymi - wówczas konieczna może okazać się zmiana karmy. Warto zasięgnąć opinii specjalistów i skorzystać z ich rekomendacji.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.