Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Poradniki

notes koty dlaczemru sklepDLACZEMRUnotes koty dlaczemru sklep 3
Wydawnictwo: DLACZEMU
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 96
Format: 148 mm x 210 mm
ISBN: 9788394725136
Cena rynkowa: 29,90 zł

 

Poznaj nasz niezwykły Kotes.

Dlaczego niezwykły ? Bo powstał we współpracy z Fundacją KOT i ma na celu popularyzować adopcję podopiecznych Fundacji.


Dodatkowo każdy może spersonalizować swój Kotes umieszczając w specjalnej kieszonce na pierwszej stronie, zdjęcie własnego mruczka. Znajdziecie w nim również kocie sentencje oraz śmieszne rysunki. Wyjątkowy Kotes dla każdego miłośnika kociaków.

Koty doskonale wiedzą, jak żyć chwilą teraźniejszą, a przy odrobinie szczęścia, mogą nauczyć nas, jak znaleźć dla siebie miejsce w promieniach słońca.
Ellen Perry Berkeley

Co jest kocie okladkaMałgorzata Biegańska-Hendryk

 

Co jest, kocie?

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota

 

Masz kota na punkcie kota? Pragniesz lepiej poznać kocią naturę? Dzielisz dom ze zwierzakiem, którego reakcji nie rozumiesz lub który zachowuje się w sposób niemożliwy do zaakceptowania przez domowników?

 

Nie kupuj kota w worku! Ten poradnik omawia kocie zwyczaje, potrzeby i reakcje oraz przybliża informacje dotyczące opieki nad kotem, m.in. zasady właściwego żywienia, pielęgnacji i organizacji przestrzeni. Dzięki książce dowiesz się również, jak wybrnąć z kłopotów w kocio-ludzkim domu, zarówno w sytuacjach codziennych, takich jak korzystanie z kuwety czy wizyta u weterynarza, jak i nietypowych, np. przeprowadzka, narodziny dziecka czy wyjazd.

książki o kotach

Trudne tematy - Dorota Sumińska

 

Fascynująca książka porusza tematykę nie tylko związaną z naszymi kotami i psami lecz bardziej generalnie relacje człowieka z otaczającą go przyrodą. Tutyłowe trudne tematy  - niebezpieczeństwo chorób odzwierzęcych, pasożytów, agresji ze strony zwierząt, itp - czyli to co w relacjach z przyrodą budzi duże emocje.

 

Mimo że przyroda otacza nas ze wszystkich stron nie zawsze potrafimy ją zrozumieć. Człowiek patrzy na przyrodę prze pryzmat siebie i egoistycznie dostosowuje wszystko do własnych interesów. Często starając się pomagać (głownie sobie) stwarza więcej szkód niz pożytku.Czy wiesz, że chronienie ludzi przed zarażeniem się wścieklizna sowodowało nieruwnowagę w przyrodzie i rozprzestrzenienie się niebezpiecznego pasaożyta?

 

Poruszając trudne i kontrowersyjne tematy autorka pokazuje jak przyroda jest samo regulującym się mechanizmem. To co uważamy za jednoznacznie złe jest elementem układanki, który jest i zły i dobry. Czy wyobrażasz sobie że pasożyty u dzieci mogą spełniać pozyteczną rolę? Szokujące?

Czy wiesz wszystko o kotach - Richard Foster, Francine Hornberger

RECENZJA EKSPERTA:
Lubisz koty? Chciałbyś wprowadzić pod swój dach mruczącego przyjaciela? A może już dzielisz z nim życie?
Jeśli tak, czy jesteś pewien, że dobrze się rozumiecie?
Ta mądra, a jednocześnie przyjemna w lekturze książka, zawierająca pytania i odpowiedzi dotyczące kociego zdrowia, psychiki i kociej codzienności, pokaże Ci, jak wzbogacić swe życie o urocze mruczenie puszystego i, co ważne, szczęśliwego przyjaciela. Koniecznie przeczytaj tę książkę!

Wojciech - Albert Kurkowski
redaktor naczelny miesięcznika KOT

Książka Czy wiesz wszystko o kotach? to prawdziwe wyzwanie dla każdego, kto uważa się za miłośnika i znawcę kotów. W wyjątkowej formie wciągających quizów uświadamia nam, że koci świat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. W przyjemny sposób dostarcza wyczerpujących odpowiedzi i cennych informacji z zakresu wiedzy felinologicznej.

Koci Doktor Kvetoslava Mahelkowa

Pierwsza na polskim rynku książka tak szczegółowo omawiająca problemy zdrowotne kotów!

Celem autorki jest prezentacja podstawowych informacji, umożliwiających rozpoznanie typowych problemów, sposobów zapobiegania chorobom oraz zasad pierwszej pomocy w nagłych przypadkach, a także wskazówek dotyczących optymalnego sposobu hodowli i pielęgnacji kotów.
Zadaniem tej książki nie jest wyczerpujące omówienie wszystkich zagadnień "kociej medycyny" i nie stanowi ona podręcznika diagnostyki i terapii dla laików.

Jej lektura nie zastąpi konsultacji z lekarzem weterynarii!

Mam nadzieję, że publikacja poszerzy wiadomości właścicieli, hodowców i miłośników kotów i pomoże im uniknąć nawet bezwiednie popełnianych błędów, które mogłyby zaszkodzić ich czworonożnym przyjaciołom. Być może, trafiając do szerszego grona czytelników, wpłynie ona także na zmianę ewentualnych negatywnych wyobrażeń, dzięki czemu wzrosną szeregi zwolenników kotów.

Koci doktor łączy informacje niezwykle ważne dla każdego świadomego miłośnika kotów z przyjemną formą opisu. Jasny język i zabawne ilustracje czynią lekturę interesującą i ułatwiają przyswajanie wiedzy.

K O C I  Ś W I A T - Lesley O'Mara

ZAPRASZAMY DO KOCIEGO ŚWIATA!
Koci świat to prawdziwa gratka dla miłośników kotów!

Piękne wydanie w twardej oprawie z obwolutą
książka doskonała na upominek

Fascynujący zbiór ciekawostek, faktów, mitów, anegdot, przesądów i informacji historycznych na temat kotów.

KOCI ŚWIAT w lekki i zabawny sposób, opisuje zarys więzi człowieka z kotem.

Ta niewielka książka urzeka opowieściami o losach sławnych kotów, zawiera również praktyczne rady oraz informacje z zakresu biologii i fizjologii kota.
Książka ilustrowana jest czarującymi czarno-białymi rysunkami opatrzonymi powiedzeniami i cytatami sławnych postaci, takich jak Leonardo, Colette, Mark Twain, Garrison Keillor, T.S.Eliot i Dr Johnson oraz innych sławnych miłośników kotów.
Koci świat jest książką, która porywa miłośników kotów na całym świecie !!!

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.