Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Sonata

Ur. w 2008
Młoda koteczka, bardzo przymilna. Uwielbia głaskanie, łasi się, przewraca do góry brzuszkiem. Jest energiczna, zabawowa, dużo biega i urwisuje. Lubi inne koty i chętnie się z nimi bawi.
Jest mieszańcem z persem i ma długą sierść wymagającą częstego czesania. Niestety poprzedni opiekunowie nie przyzwyczaili koteczki do tego. Sonatka nie lubi czesania i są trudno¶ci z pozbywaniem się kołtunów. Jak każdy kot tej rasy wymaga przemywania oczu. Ale niestety nie jest to łatwe, gdyż koteczka nie jest do tego przyzwyczajona.
Sonata znalazła dom w maju 2009.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.