Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Macepan

3-miesięczny kocurek czarny z białymi łapkami.
Jest wesoły, zabawowy. Lubi głaskanie, pięknie mruczy, chowa pazurki w zabawie.
Marcepan jest 2 razy zaszczepiony i odrobaczony.
Bawi się z innymi kotami ale nie zaprzyjaźnia się, dlatego może być w domu sam bez innych kotów.
Marcepanek wymaga dużo głaskania i uwagi przynjamniej na początku. Nie może długo sam zostawac w domu aby nie zaniedbać pracy włożonej w jego oswojenie.

Jedzenie - jest troche niejadkiem, niezbyt wybredny co do karmy, uwielbia mięso wołowe. Lubi też chrupki (Hills, Royal, Purina).

Marcepan znalazł nowy dom we wrześniu 2004.
Macepan w nowym domu

"Marcepanek nie okazał się takim urwiskiem jakim zastałem go u Pani. Jest ogromnym pieszczochem, non stop się łasi i domaga pieszczot. Jest faktycznie bardzo wesoły i skłonny do zabawy (szczególnie w nocy). Tak jak Pani mówiła jest niejadkiem, ale coraz mniejszym. Uwielbia chrupki, ale ostatnio objada się też wołowinką. Niedawno daliśmy mu odrobinkę śmietanki i o mało nie wylizał dziury w miseczce.
Marcepan upodobał sobie jeden z kwiatków w domu i w ciągu 2 tygodni od, których mieszka z nami całkowicie go zrównał z ziemią (odrywał po kawałku i bawił się nim).
Potrafi wylegiwać się całymi dniami na łóżku i "odbierać hołdy" w postaci drapania, głaskania i rozpieszczania.
Choć jest u nas dopiero 2 tyg. już widać, że podrósł i stał się bardziej masywny. Ma obcięte pazurki i został zaszczepiony przeciw wściekliźnie (na wszelki wypadek). " (październik 2004)


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.