Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Teska
Teska jest młodą koteczką, ur. ok. lipca 2008. Jest zaszczepiona, odrobaczona. Wkrótce będzie wysterylizowana. Jest przemiłą koteczką drobnej budowy. Uwielbia głaskanie, mruczy, ociera się łebkiem i domaga pieszczot. Uwielbia się bawić. Nie lubi brania na ręce.
Niestety Teska boi się innych kotów. Może się zaprzyjaĽnić z innym kotem (zwłaszcza kocurem), gdyż wcze¶niej zaprzyjaĽniła się ze starszym kocurkiem. Była adoptowana ale musiała zostać zwrócona, z powodu ataków kotki rezydentki. Od tej pory Teska nie umie się znaleĽć w towarzystwie innych kotów. Unika ich i chowa się przed nimi.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.