Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Balbinka

10-miesięczna, wysterylizowana i zaszczepiona koteczka.
- biała z burym ogonkiem, plamką na głowie i jedną plamką na boku - jest bardzo śmiała, uwielbia się bawić myszkami i piłeczkami (ma dom od marca 2004)

Koteczki (Balbinka i Księżniczka) urodziły się na podwórzu przy małej firmie, gdzie pracownicy dokarmiają koty, a szef aprobuje tę dzialalność. Mama, 5-letnia łowna kotka biała w czarne łatki jest przemiłą, przymilną, mruczącą koteczką, która również miałaby lepiej w domu (najlepiej z ogródkiem, gdzyż jest przyzwyczajona do bieganai wolno i łowienia myszy). Obie młode koteczki są urocze, czyste. Uwielbiają głaskanie, o które proszą przewracająć się do góry brzuszkiem.

Koteczki są drobnej budowy, będą raczej małe i krótkie. Obie mają po mamie lewe oczko mniejsze.

Księżniczka je chrupki (Hills, Faworit, Purinę odkłaczającą) oraz puszki (whiskas, rossmann, dogland). Uwielbia mięso wołowe, puszki gourmet.

W marcu 2004 Balbinka znalazła dom.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.