Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Malibu jest burą koteczką drobnej budowy. Jest mała, niepozorna lecz bardzo miła, przymilna, wesoła. Lubi bawić się zabaweczkami, piłeczkami. Ma dobry kontakt z człowiekiem.
Malibu jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.

Jesienią Malibu była adoptowana przez młodego człowieka. Okazała się przemiłą koteczką, która ugniata łapkami, wchodzi na kolana, łasi się. Niestety okazało się, że jej opiekun ma alergię na koty i Malibu wróciła do nas i znowu szuka domu.

W lutym Malibu zamieszkala w domu u swoich nowych państwa, którzy niedawno po długiej chorobie starcili swojego kota. Malibu poczatkowo zestresowała się, nie chciała jesc. Miała wysoka kograczkę. Była u lekarza i staranne leczenie przywróciło jej dobre samopoczucie. Teraz koteczka jest zdrowa, dobrze je, jest przymilna i ufna.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.