Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Remi kocurek czarny z białymi łapkami

7 kociaczków 3 miesięcznych: 2 koteczki i 5 kocurów
4 kocięta (2 koteczki i 2 kocurki)ostały znalezione na ul. Reymonta na Bielanach. Miały być odłowione z matką. Kotka wysterylizowana i wypuszczona a kotki oddane do adopcji. Niestety kotke zabił samochód.
Jedna koteczka umarła. Była długo leczona ale nie przyniosło to poprawy zdrowia. Pozostałe kociaki nie zaraziły się i były zdrowe.
W listopadzie Rinaldo zamieszkał z nowymi opiekunami i kocrukiem Kafką.
W grudniu nową opiekunkę znalazł Remi.
Jego nowa pani szukała kotka czarnego z białymi łapkami po stracie swojego kota, który umarł po długiej chorobie. Remi od razu się nią zainteresował, trącał łapką, mruczał, dał się wziąć na ręce, wszedł sam do transportera.

Już w nowym domu od razu zaprzyjaĽnił się z psem, który bardzo lubi koty.
Pierwsze 3 zdjecia są z ośrodka adopcyjnego, zaś następne już z nowego domu.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.