Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Starożytny monolit Olmeków przedstawiający 3 koty (raczej lwy lub jaguary) z 700 p.n.e. odkrytyw miejscowości Chalcatzingo w Meksyku. 

 płaskorzeźba z kotami

Świat antyczny

Właśnie szczególny talent do polowania na szczury i inne gryzonie pustoszące spiżarnie pomógł temu zwierzęciu w rozprzestrzenieniu się. Zostały zatrudnione na statkach do pilnowania towaru przed szczurami i rozwiezione po Europie i Azji pd.

Malowidło z pałacu minojskiej Krety (1600-1580 pne) przedstawia kota czatującego zza krzaka na bażanta.

Pochwa sztyletu z Myken (1600-1500 pne) przedstawia kota polującego na ptaki.

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.