Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

sabinka12

Sabinka znalazła dom w maju 2011

ur. w 2007 Sabinka została  zabrana od człowieka, gdzie mieszkała wraz z jej synkiem z ostatniego miotu. Psy były kopane i źle traktowane. Gdy została oddana do kobiety mieszkającej, uciekła do poprzednich właścicieli.Była ciężarna po raz któryś. Została wysterylizowana. Została również odrobaczona a niedługo zostanie zaszczepiona.
Mimo złych doświadczeń jest bardzo pogodna, przyjazna do ludzi i zwierząt, grzeczna. Lubi wodę. Przy kąpaniu była tak zadowolona, że nie było z nią żadnych kłopotów. Ma aksamitne, miękkie futerko, oraz dużo wdzięku i uroku. Jest suczką wyjątkowo niekłopotliwą.

Niestety grodzi jej powrót do poprzednich warunków - dlatego szukamy dla niej pilnie domu stałego lub tymczasowego. Tel.: 22 833-81-30, 0-693-34-99-78
Więcej>>>


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.