Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

Wypełnij PIT online

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014  Wypełnij bezpłatnie swój PIT  przez internet

Przekaż 1% na OPP "CANIS" 

numer KRS: 0000128172

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi pilnie szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

Krzysia suczka do adopcji

ur. w 2009 zwierzęta do adopcji warszawa Krzysia
Bardzo przyjacielska, przymilna suczka. Uwielbia głaskanie. Jest przyjazna wobec innych psów. Waży ok 12kg. Wysterylizowana. Bardzo ładnie chodzi na smyczy.  Każdy kto pokocha Kryzsie zyska najwierniejszego przyjaciela Tel.: 22 833-81-30, 0-693-34-99-78 więcej>>>

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.